Bugun...İyi Parti İlk Toplantısını Yaptı
Tarih: 28-03-2018 08:43:55 + -


İyi Parti Başkan Ali Rıza Yüzügüler’in başkanlığında gerçekleşen ilk yönetim kurulu toplantısı tüm yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katılımı ile gerçekleşti. İyi Parti Teşkilatının yönetim kurulu toplantısı, Öztürk Otel’de gerçekleşti.

facebook-paylas
Tarih: 28-03-2018 08:43

İyi Parti İlk Toplantısını Yaptı

Toplantıda konuşan İyi Parti Gelibolu İlçe Başkanı Ali Rıza Yüzügüler; “Görevi aldığımız günden bu güne kadar gecemizi gündüzümüze katarak arkadaşlarımın da özverili çalışmalar yaptık, sizlere layık bir ortam oluşturmak için çabaladık” dedi.
İlçe yönetimi hakkında da bilgiler veren Yüzügüler; “Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi insanlar iyi bir Türkiye için bir araya gelecek ve Türkiye iyi olacak. Zor dönemde ve zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız. Milletimize inanıyor ve güveniyoruz.” şeklinde konuştu.
“Mazlumun haklının yanında, zalimin karşısında olacağız”
“80 milyon bir arada büyük bir milletiz” diyen Yüzügüler; “Hep birlikte çalışıp, hep birlikte üretiyoruz. Ancak adaletli bir şekilde paylaşamıyoruz. Adaletli paylaşımı birlikte başaracağız. Mazlumun haklının yanında zalimin karşısında olacağız. Farklılıklarımızı değil, ortak yönlerimizi öne çıkaracağız. Mevlana’nın dediği gibi toprak gibi olacağız toprağa ne kadar çer çöp atsan da o bize yeşillikler olarak geri döner. Biz de insanlar bize ne kadar iftira atsa da, bizler tüm vatandaşlarımızı sevgi ve muhabbetle kucaklayacağız” dedi.

YÖNETİM 

Ali Rıza Yüzü Güler - İlçe Başkanı

Hakan Alış - İlçe Sekreteri

Savaş Gülen - Muhasip

Engin Balcı - Teşkilatlandırmada Sorumlu Başkan Yardımcısı

Gülsüm Karagöz - Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

Mehmet Talaş - Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı

Birsen Pantolluoğlu - Aile ve Sosyal Politikalradan Sorumlu Başkan Yardımcısı

Nursel Çan Kepezlioğlu - Medya ve Propagandadan Sorumlı Başkan Yardımcısı
Bu haber 1109 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI