Bugun...



Meclis Üyeleri Listeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri Listeleri Teslim Edildi
Tarih: 20-02-2019 06:08:21 + -


CHP, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ve Yöneticileri, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan seçimlere ilişkin belediye meclis üyelerinin ve İl Genel Meclis Üyelerinin listelerini ilçe seçim kurullarına teslim ettiler. İlçe Seçim Kuruluna verilen listeler şu şekilde yapıldı.

facebook-paylas
Tarih: 20-02-2019 06:08

Meclis Üyeleri Listeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri Listeleri Teslim Edildi

CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları;
1.Zafer Mete  - Teknisyen
2.Deniz Cankara - İnşaat Mühendisi
3.Engin Balcı – Emekli 
4.Gülizar Durgunoğlu -  Emekli Hemşire
5.Ömer Akyol – Harita Mühendisi
6.Koray Akkuş – Avukat
7.Arif Çan – Mimar
8.Sercan Başoğul – Ziraat Mühendisi
9. Halil Efe – Esnaf

10.Necmi Duygulu - Emekli Öğretmen
11. Nigar Özübir – Muhasebeci
12.Mualla Özen -  Emekli Zabıta
13. Recep Türk – Esnaf
Yedekler 
1-İsmet Türk – Emekli Memur
2-Engin Coşkun – Emekli Öğretmen 
3-Vural Eris – Emekli 
MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları;
1.Erol Çevik – Emekli
2.Ahmet Sezgin – Mali Müşavir
3. Burak Doğan – İnşaat Mühendisi
4.Özkan Mehmet Bilik – Esnaf
5.Hüseyin Bilici – Esnaf
6. Halide Şebnem Işın – Ziraat Mühendisi
7.Abdullah Göçmen – Esnaf
8.Nuri Ardıçpınar – Emekli
9.Mesut Karagöz – Emekli
10.Yusuf Demirel- Emekli
11. Hüseyin Hilmi Küçük – Esnaf 
12.Recep Bilgin – Esnaf 
13.Osman Nalbant –Şoför
Yedek Adaylar;
1.Kemal Dağbaşı – Serbest/Özel
2-Özkan Yaman – Serbest /Özel
MHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları;
1-Hüseyin Öner  Gündoğdu – Çiftçi
2-Osman Fidan – Esnaf
3-Semih İşsever – Teknisyen 
Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri;
1-Recep Omaç – Müteahhit
2- Olcay Üstün – İş Adamı
3-Tuncay Sezer – İş Adamı
4-Sevda Tarıman – Ev Hanımı
5-Ömer Yanık – Kuyumcu
6-Hakan Dural – Emekli Astsubay
7-Cemre Karagöz – Armatör
8-Adem Güven – İşçi
9-Ayhan Kurtaran Aslan – Müteahhit
10-Yıldıray Balaban – Çiftçi
11-Aykut Ayran – Çiftçi
12-Atilla Güşlü – Çiftçi
13-Önder Gümüş – Nakliyatçı
Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları;
1-Serhad Sürücü – Kuyumcu
2-Hikmet Çorbacı – Gemi İnşaa Sanayi
3-Necati Tarıman - Sanayici
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı
1- Ferhat Özger - İş Adamı 
2-Ali Rıza Yüzügüler - İş Adamı
3- Perihan Duran - İşletmeci 
Ak Parti Kavakköy Belediye 
Başkan Adayı
1- Yağmur Erçoban
Ak Parti Evreşe Belediye 
Başkan Adayı
1-Ali Kamil Soyuak 




Bu haber 1741 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YEREL HABER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
VİDEO GALERİ
YUKARI